SKU: UB205M
Brand: Univa
Univa 157L Fridge/Freezer Metallic UB205M
- Regular price
- R 3,999.00
- Sale price
- R 3,999.00
- Regular price
-
R 3,999.00 - Unit price
- / per
Tax included.
Shipping calculated at checkout.
Univa 157L Fridge/Freezer Metallic UB205M: Compact 157L capacity for efficient cooling in a sleek, space-saving metallic design.
Features and Specifications:
- Adjust Temperature,
- Quick Freeze Performance,
- Sufficient Storage Space,
- Dual Lock,
- Compact and Space saving design,
| Colour: | Metallic |
| Capacity: | 157L (Net) |
| Refrigeration Gas: | R600a |
| Energy Efficiency: | A+ |
| Consumption: | 203 kWh / Year |
| Warranty Period: | 2 Years |
| Dimensions: | |
| Height: | 1440mm |
| Width: | 470mm |
| Depth: | 495mm |
