SKU: UC125W
Brand: Univa
Univa 110L Chest Freezer White UC125W
- Regular price
- R 2,999.00
- Sale price
- R 2,999.00
- Regular price
-
R 2,999.00 - Unit price
- / per
Tax included.
Shipping calculated at checkout.
Univa 110L White Freezer UC125W - Compact 110L capacity. White design. Ideal for small spaces.
Features and Specifications:
- Multi-Mode Thermostat,
- 1 Large Wire Basket,
- Basket Capacity 34.3 Litre,
- Marble Pattern Durable Top,
- High-Quality Plastic Hinges,
- Chromadek Interior.
| Colour: | White |
| Capacity: | 110L (Net) |
| Refrigeration Gas: | R600a |
| Energy Efficiency: | A |
| Consumption: | N/A |
| Warranty Period: | 2 Years |
| Dimensions: | |
| Height: | 860mm |
| Width: | 460mm |
| Depth: | 612mm |
