SKU: KSV33NI31Z
Brand: Bosch
Bosch 324L Upright Fridge Inox KSV33NI31Z
- Regular price
- R 11,999.00
- Sale price
- R 11,999.00
- Regular price
-
R 12,299.00 - Unit price
- / per
Sale
Tax included.
Shipping calculated at checkout.
Bosch 324L inox upright fridge. MultiAirFlow system, SuperFreezing function, and energy efficient A++ rating.
Features and Specifications:
- LED Electronic Control,
- Fresh-Sense,
- Supercool Function,
- Auto Defrost,
- Interior Fan,
- 6 Safety Glass Shelves,
- 1 x 2-Wave Plastic Bottle Rack,
- 2 Door Shelf Large, 3 Door Shelf Small,
- Door Left Hinged (Reversible),
- Height Adjustable Front Feet.
| Colour: | Inox |
| Capacity: | 324L (Net) |
| Refrigeration Gas: | R600a |
| Energy Efficiency: | A++ |
| Consumption: | 110 kWh / Year |
| Warranty Period: | 3 Years |
| Dimensions: | |
| Height: | 1760mm |
| Width: | 600mm |
| Depth: | 650mm |
