SKU: DSS612
Brand: Defy
Defy 78L Stove Black DSS612
- Regular price
- R 5,299.00
- Sale price
- R 5,299.00
- Regular price
-
R 5,299.00 - Unit price
- / per
Tax included.
Shipping calculated at checkout.
Defy 78L Black Stove DSS612 - Spacious 78L oven capacity. Black finish with reliable performance.
Features and Specifications:- 4 Solid Plates
- Utility compartment
- Mechanical Timer
- Full Glass Door
- Removable Inner Glass
- Roast Pan and Chrome Shelf
- Static Bake
- Static Grill
- Steam Cleaning
- Plate Indicator Lights
| Colour: | Black |
| Capacity: | 78L |
| Fan: | N/A |
| Energy Efficiency: | A |
| Warranty Period: | 3 Years |
| Dimensions: | |
| Height: | 905mm |
| Width: | 600mm |
| Depth: | 650mm |
