SKU: KIR81AF30U
Brand: Bosch
Bosch 319L Upright Fridge Built-In White KIR81AF30U
- Regular price
- R 24,499.00
- Sale price
- R 24,499.00
- Regular price
-
R 24,499.00 - Unit price
- / per
Tax included.
Shipping calculated at checkout.
Bosch 319L built-in upright fridge in white. Space-saving design, frost-free operation, perfect for integrated kitchen solutions.
Features and Specifications:
- VitaFresh,
- Easy Access Shelves,
- Reversible Door,
- Vacation Mode,
- Static,
- LED Display,
- Super Cool Option,
- Wine / Bottle Rack,
- 6 Adjustable Shelves,
- Open Door Alarm,
| Colour: | White / Integrated |
| Capacity: | 319L (Net) |
| Refrigeration Gas: | R600a |
| Energy Efficiency: | A++ |
| Consumption: | 116 kWh / Year |
| Warranty Period: | 3 Years |
| Dimensions: | |
| Height: | 1772mm |
| Width: | 558mm |
| Depth: | 545mm |
